Lista blogów

Bartek_Wasilewski
11 września 2009 Bartek_Wasilewski

Adsertor libertatis Krótkie porównanie AXA OFE i Avivy OFE

Aviva OFE to spadkobierca Commercial Union, lidera na polskim rynku OFE pod względem sumy zgromadzonych aktywów. Aviva pozostaje też wiceliderem pod względem liczby klientów z bardzo małą stratą do prowadzącego ING OFE. Jednak Aviva przeżywa trudne czasy. Niedawno odszedł z niej prezes... czytaj dalej »

angielski-piotr
8 listopada 2009 angielski-piotr

angielski Kursy języka angielskiego we Wrocławiu

Każdy doskonale zdaje sobie dzisiaj sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Bo przecież język angielski ma ogromne znaczenie. Słyszy się go na wielu polskich ulicach. Nic dziwnego, nasz kraj odwiedza coraz... czytaj dalej »

dobraPozyczka
11 stycznia 2010 dobraPozyczka

Dobra Pożyczka Gotówkowa Dobra Pożyczka, czyli?

Pewnym jest że dobra Pożyczka dysponuje bardzo niskim oprocentowaniem rocznym to jest 2,99% rocznie. Pozwala to na rozłożenie rat pożyczki na długi okres pożyczko brania do 30 lat jak to ma miejsce przy kredytach bankowych z tą różnicą, że odsetki od pożyczki są znacznie niższe!... czytaj dalej »

Eurochance
28 sierpnia 2009 Eurochance

Eurochance lekarstwo na kryzys Dotacje

Firma Eurochance istnieje na rynku od 2004 roku. Strategia działań od początku zakładała dynamiczny rozwój oraz zwiększanie obszarów działania i obszarów usług dla przedsiębiorstw. Jednym ze znaczących sukcesów było już w 2005 roku podpisanie umowy współpracy – na... czytaj dalej »

Fundusze
17 marca 2009 Fundusze

Fundusze inwestycyjne - jak skut Specjaliści europejskiego rynku IT docenili portal

Specjaliści europejskiego rynku IT docenili portal, który nie chce by go często odwiedzać. Portal www.opiekuninwestora.pl zakwalifikował się do regionalnego finału edycji Seedcamp Week. Jako jeden z 20. młodych portali Europy Środkowo-Wschodniej zaprezentuje się 18 marca w Warszawie.... czytaj dalej »

grzes
25 stycznia 2010 grzes

Jak grać na giełdzie Wzloty i upadki

Grają na giełdzie niezależnie od doświadczenia zdarzają się wzloty i upadki bo nikt nie jest w stanie przewidzieć że pewnego dnia w Nowy Jork wlecą dwa odrutowce. Tak zaczęłą się moja przygoda z giełdą. czytaj dalej »

kredyt
9 września 2009 kredyt

Moje przyszłe kredyty Czemu kredyt?

Nie lubię pożyczać. No, ale nie ma rady, czasem trzeba. Ostatnio liczyłem, że gdybym odkładał miesięcznie 10.000 zł to porządny dom +/- ok. miliona złotych kupił bym za dziesięć lat. Biorąc pod uwagę, że szanse na zarabianie takiej gotówki mam raczej mizerne, co mi zostało?... czytaj dalej »

redman
5 września 2009 redman

Obserwator Wahania

Nie, nie chodzi o wahania kursów, ani o wahania nastrojów. Chodzi o moje wahania, czy znowu zacząć tę grę w realu. Gra pochłania masę czasu, musisz być na bieżąco, a ja nie mam na to teraz czasu. Fundusze? No cóż, może to jest alternatywa. czytaj dalej »

wojtek58
1 stycznia 2010 wojtek58

Opinie, komentarz, prognoza Czego można się spodziewać w 2010 r.?

Początek roku może cechować spora zmienność na rynku akcji za sprawą porządkowania pozycji przez instytucje finansowe. Spodziewam się wycofania sporej części aktywów i przeniesienia ich na rynek towarowy. Na rynku walut dolar jeszcze nie powiedział "ostatniego słowa".... czytaj dalej »

Rokefeler
19 lipca 2009 Rokefeler

Pieniadze... co z nimi zrobić Jak inwestować....

chciałbym aby ci którzy tu zawitają zastanowili się jak zainwestować pieniądze, tak aby nie poświecić temu całego swojego wolnego czasu.... a jednocześnie widzieć że one faktycznie zarabiają... oraz mieć samemu wpływ na to jak one zarabiają... czytaj dalej »